Par mums

Kas mēs esam, ko mēs daram?

Ukrainas centrs jauniešiem un bērniem tika reģistrēts 2011 gada 30.martā.
Mērķis:Apvienot jauniešus un bērnus ,kuri dzīvo 
Latvijā,valodas saglabašanas,kulturas un tradīciju popularizešana.Starpkūlturu dialoga veidošana.Eiropisku vērtibu popularizešana.
 1.  Organizācijas pastavešanas laikā mes esam piedalijušies 5 reizes Starptautiskaja Ukraiņu zinibu nometnē(Ļvova,Igaunija)-kurā ir pabijuši 80 mūsu bērnu un jauniešu.
 2. Tika novadīts 12 Starptautisko festivālu,kuros it piedalijies 600 dalibnieku ,tai skaita no :Zviedrijas,Serbijas,Slovenijas,Australijas,Vācijas,Lietuvas,Igaunijas,Latvijas.
 3. Tika izvedots festivāls”Baltijas Rītausmas”(no 2011 gada)
 4. No 2011 gada aktīvi nodarbojamies ar ” Tautas Diplomatiju”.Bijām partneri projektos:”Vesnjana Riga”,”Baltisjki Druzi” un “Baltiski Druzi 2”, kuros vairak neka 200 jauniešu no dažadam Ukrainas malām iepazinas ar Eiropas struktūru ,parlamēntu(Latvijas,Lietuvas,Zviedrijas)darbību.
 5. Vairāk nekā 30 jauniešu ir piedalijušies Starptautiskos projektos:Grieķijā,Somijā,Vācijā,Igaunijā,Bulgarijā,Polijā,Latvijā,Azerbaidžanā,Lietuvā.
 6. Esam vieniga Ukraiņu jauniešu organizacija Latvijā.
 7. 2015.gada vasarā ar Gidona Krēmera starptautiski slavena vijolnieka palidzību ,” Kremerata Baltica” festivala laikā bija savakta nauda 40 ATO dalibnieku bērnu atputai Latvijā ko Organizeja Ukraiņu Centrs.
 8. No 2009 gada Centrs saņem Betlemes Miera uguni.2015 un 2016 gadā akcija tika paraidīta Latvijas nacionalajā televizijā.
 9. 2015 gadā mūsu festivalu apmekleja Saeimas priekšedetaja.
 10. 2016.Gadā organizejam projekta “Bērni par mieru visā pasaulē” pieņemšanu.
 11. 2012.gadā Ukrainas centrs prezentēja savu organizaciju Latvijas Prezidenta nacionalo minoritašu konsultativai Padomei.
Advertisements