ДНІ УКРАЇНИ НА БАЛТІЙСьКОМУ МОРІ 2018.

This slideshow requires JavaScript.

З 12 по 15 квітня Український центр молоді і дітей в Латвії вже вчетверте провів фестиваль “Дні України на Балтійському морі”.
Фестиваль відбувся як на “суші”- в Білому і Камінному залі Будинку Латвійського товариства в Ризі, так і на морі- на круїзному кораблі “Романтика” Рига-Стокгольм.
Три дні фестивалю вмістили в себе чотри концерти.
12.04 в Білому залі відбулось відкриття фестивалю, хорів і виступи колективів. В концерті прийняли участь: Академічна хорова капелла “Сонячний струм”(Миколаїв Україна), спільний хор 45 середньої школи ( м.Рига,Латвія), Змішаний хор видавництва “Буртніекс” (Рига,Латвія). Високий професіоналізм хорів підкорив як членів журі, так і глядачів. Окрасою концерту стали виступи ансамблю бандуристів “Струни душі” Дитячої музичної школи Nr27 (Київ,Україна), естрадно-симфонічного оркестру школи мистецтв Nr8 (м.Київ,Україна). Напрочуд гарно була представлена колекція сценічного костюму театром «Тан Дем» дитячого центру “Гармонія” (Київ,Україна). Справжнє відкриття фестивалю-соло виконавець Джонатан, українець з латиноамериканським корінням просто зачарував публіку, глядачі підспівували йому. Нам дуже приємно,що Джонатан влився в команду Українського центру молоді і дітей в Латвії. Глядачі довго не відпускали артистів.
13.04 в Камінному залі відбулось прослуховування інструменталістів. Бандуристи, піаністи, флейтисти показали свою майстерність. Вперше у фестивалі прийняли участь піаністи з вадами зору. Це стало можливим завдяки багаторічній співпраці Українського центру молоді і дітей в Латвії і Харківської молодіжної організації “Квітка Надії”, особлива подяка Наталії Гоєнко.

Після цікавих екскурсій по Ризі і Юрмалі учасники фестивалю відправились у подорож до Стокгольму. На кораблі до нас приєднались вихованці недільної школи “Калина” (Валга,Естонія), литовська співачка Діна з командою і ансамбль української пісні “Водограй” (Резекне,Латвія)
В сторону Стокгольму своїми виступами нас порадували діти чудовим виступом театральної студії “Вишневий сад”.
Після екскурсії по Стокгольму і відвідування музеїв, фестиваль завершився на великій сцені чудовим концертом Академічної капелли “Сонячний струм, ансамблю української пісні “Водограй” та Діни Матейтіене.
На дуже високому рівні пройшов концерт, довго не вщухали овації.
А потім учасники фестивалю отримали нагороди і дипломи

А також велика подяка нашій чудовій команді.Anastasija Laimiga,Anna Aurora Berga,Aleksander Stanisław Czumak,Kriss Berg,Philip Borodin,Artjom Artyom Zakar,Alina Zezlova,Tatyana Gudym,Vlads Gorohovs,Marian Polyakova

Не обійшлося і без пригод: хлопчик з естрадно -симфонічного оркестру Києва загубив паспорт. Щира подяка посольству України в Латвії , консульському відділу, що змогли вирішити швидко цю проблемy.
Наші гості вже давно щасливо добрались додому.

А ми говоримо всим до побачення і до нових зустрічей.

Слідкуйте за нашими анонса

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s