Ko mēs jau esam paveikuši!

Ukrainas centrs jauniešiem un bērniem tika reģistrēts 2011 gada 30.martā.
Mērķis:Apvienot jauniešus un bērnus ,kuri dzīvo 
Latvijā,valodas saglabašana,kultūras un tradīciju popularizešana.
Starpkūlturu dialoga veidošana.Eiropisku vērtibu popularizešana.
 • Tuvojoties 2017.gada izskaņai mēs izlēmām, ka šis ir īstais laiks atskatīties uz to ko esam paveikuši ne tikai šogad (to Jūs varat atrast mūsu lapā, kā arī mūsu facebook lapā), bet visā mūsu pastāvēšanas laikā.
 • Organizācijas pastāvēšanas laikā mēs esam piedalījušies 5 reizes Starptautiskajā Ukraiņu nometnē (Ļvova,Igaunija)-kurā ir pabijuši 80 mūsu bērnu un jauniešu.
   

  This slideshow requires JavaScript.

   

 • No 2011 gada aktīvi nodarbojamies ar “Tautas Diplomātiju”. Esam bijuši partneri šādos projektos: “Vesnjana Riga”, “Baltisjki Druzi” un “Baltiski Druzi 2”, kuros vairāk nekā 200 jauniešu no dažadām Ukrainas malām iepazinās ar Eiropas Savienības struktūrām, dažādu valstu parlamentu (Latvijas, Lietuvas, Zviedrijas)darbību.
   

 • Vairāk nekā 30 mūsu jauniešu ir piedalījušies Starptautiskos projektos : Grieķijā,Somijā,Vācijā,Igaunijā,Bulgarijā,Polijā,Latvijā,Azerbaidžanā,Lietuvā
   

  This slideshow requires JavaScript.

 • Tika novadīti 12 Starptautiski festivāli, kuros piedalījās 600 dalībnieku, tai skaita no: Zviedrijas,Serbijas,Slovēnijas, Austrālijas,Vācijas,Lietuvas,Igaunijas,Latvijas.
   

  This slideshow requires JavaScript.

 • 2015. gadā mūsu festivālu apmeklēja Saeimas priekšsēdētāja I. Mūrniece.
   

 • 2012.gadā piedalījāmies Mazākumtautību konsultatīvajā padomes sēdē, tiekoties ar Latvijas Valsts prezidentu
   

 • No 2009.gada Ukrainas centrs jauniešiem un bērniem  piedalās  Bētlemes Miera uguns saņemšanā. 2015. un 2016. gadā akcija tika paraidīta Latvijas Nacionālajā televīzijā.

   

  This slideshow requires JavaScript.

 • 2014.gadā piedalījāmies Starptautiskā konferencē “Eiropa minimālā ienākuma tīkls”( EMIN)М
   

 • . No 2014.gada mums tika tas gods piedalīties Baltijas ceļa atceres gadadienas pasākumā “Uguns Ceļš” kopā ar Nacionālo apvienību.(Bildes Nacionālā apvienība un Dzintars Rasnačs) 

  This slideshow requires JavaScript.

 • 2014.gadā kopā ar Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti un Ukrainas Diasporu Latvijā notika akcija atbalstam Ukrainai
   

  This slideshow requires JavaScript.

 • 2015.gada vasarā ar Gidona Krēmera un orķestra «Kremerata baltika» festivāla laikā bija savākta nauda 40 ATO dalībnieku bērnu atpūtai Latvijā ko, Organizēja Ukrainas centrs jauniešiem un bērniem. 

 • 2016. gads projekts «Berni par mieru visa pasaule». Ukraiņu un latviešu bērni Saeimā. Ukrainas centrs jauniešiem un bērniem Latvijā koordinēja projektu Latvijā
  befunky-collage
 • 2016.gada 3.- 4.septembrī, Rēzeknē un Ludzā Ukrainas centrs jauniešiem un bērniem sagatavoja un novadīja Ukrainas dienas Latgalē.befunky-collage-1
Esam pieradījuši, ka mēs aktīvi piedalāmies pasākumos un projektos. Liels paldies mūsu biedriem un draugiem par fotogrāfijām. Vairāk informācijas ir iespējams atrast varat atrast mūsu facebook lapā.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s