СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ З ТЕРНОПОЛЯ

З 27 березня по 1 квітня Латвію відвідали на запрошення Українського центру молоді і дітей в Латвії студенти і викладачі Тернопільського національного економічного університету.

Студенти і викладачі відвідали Європейський дім, де відбулась зустріч з головою делегації ОБСЕ від Латвії(2011-2014)Вінетою Поринею,з роботою Європейської комісії ознайомив Андріс Кужніекс;заступник керівника представицтва Європейської комісії, презентацію про роботу Європейської

Парламенту провела Йоланта Богустова асистетка керівника інформаційного бюро представництва Європейського парламенту в Латвії
Учасники стажування ознайомились з Латвійським університетом і прослухали курс лекцій,
відвідали Парламент Латвії ,де побували в сесійній залі ,ознайомились з роботою парламенту. Також відвідали Посольство України в Латвійській республіці.
Студенти і викладачі Тернопільського університету побували також в м.Стокгольм (Швеція)де ознайомились з містом ,побували в королівському палаці.
Крім занятть і лекцій студенти мали можливість ознайомитись з видатними місцями Риги і Стокгольму.Побувати в музеях,відвідати м.Юрмалу(Латвія)

Здійснення данного проекту стало можливим завдяки підписанному договору про співпрацю між Українськум центром молоді і дітей в Латвії і Латвійським державним університетом.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s